גביית חובות - הרצאות וסדנאות בועז נחמד

הרצאות גבייה למנהלים

סמנכ"לים ומנהלים - דיאלוג למול מחלקת הגבייה

פתיחת ערוץ דיאלוג למול מחלקת הגבייה - בין הנהלת החברה, מנהלי החברה ומנהל מחלקת הגבייה. סיעור מוחות בין המשתתפים (בצורה מודרכת ומונחית על ידי מרצה מומחה) לשם יצירת דיאלוג ופתרון קונפליקטים שונים ומגוונים בין המחלקות השונות לבין מחלקת הגבייה ובין מחלקת הגבייה לבין המחלקות התומכות ונותנות שירותים ללקוחות החיצוניים ולמחלקת הגבייה עצמה.

לעבוד מול מחלקת הגבייה

בהדרכה זאת נחשפים כל המנהלים שקשורים בצורה ישירה או עקיפה למחלקת הגבייה - לצרכים, מחוייבויות, נהלים, תהליכים של מחלקת הגבייה. במסגרת הדרכה זאת נחשפים בפני מנהלים כל הכשלים שלהם וכיצד הם באים לידי ביטוי בגבייה. במהלך ההדרכה לומדים המנהלים אודות הסיבות שמביאות את מחלקת הגבייה לפעול באמצעים שבהם היא פועלת ואת האילוצים שבפניהם היא מתמודדת.

מנהלים - אסרטיביות בגבייה

הדרכה זאת מיועדת לסייע למנהלים בבואם לנהל מערכות גבייה (פרטניות או כלליות) בצורה אסרטיבית. ההרצאה מיועדת לתת למנהלים טעימה מהנושא של האסרטיביות במהלך תהליכי הגבייה השונים. הרצאה זאת חושפת את המנהלים הן לקשיים שעומדים בפני אנשי המכירות או אנשי הגבייה בתהליכי הגבייה המגוונים והן לנדרש מהם. האסרטיביות נדרשת מהם היא כפולה - גם פנימה לתוך המחלקה או הארגון עצמו וגם החוצה - למול הלקוחות עצמם.

מושגי ייסוד בגבייה למנהלים

הרצאה בסיסית בנושא הגביה למנהלים. במסגרת הדרכה זאת מקבלים מנהלי הארגון (או הארגון ביחד עם חברות בנות) הרצאה בסיסית בנושא המושגים השכיחים בעולם הגבייה.