גביית חובות - הרצאות וסדנאות בועז נחמד
הגבייה כתרבות ארגונית

גביית החובות חייבת להיות חלק מתוך התרבות הארגונית. היא חלק מתהליכי השירות ללקוח, היא חלק מתהליך מכירה איכותית, היא חלק בלתי נפרד מכל אירוע ניהולי באשר הוא. הגבייה היא פרמטר מרכזי לא רק בשיקולים כלכליים אלא גם באירועים שיווקיים, מכירתיים או במצבי משבר שירותיים למול הלקוחות עצמם.

מעט עלי

שמי בועז נחמד ואני יועץ ארגוני ומנחה סדנאות, הפועל בתחום הגבייה משנת 1994 ועד היום בצורה מקצועית ונאמנה. יש לי רקע רחב מאוד בתחום גביית כספים, מניעת חובות, ובקרת אשראי. אני פועל בתחום זה הן במישור הייעוצי, הדרכתי, אימוני (אישי או קבוצתי), ניהולי, ארגוני והן במישור הפרקטי של גביית חובות הלכה למעשה.

אני פועל במספר מישורי עבודה מקבילים:

 1. ייעוץ למערכות גבייה קיימות.
 2. ייעוץ ארגוני למנהלי מכירות - לגבייה.
 3. הקמת מערכות גבייה חדשות.
 4. שדרוג מערכות שירות וגבייה.
 5. שדרוג מערכות מכירות וגבייה.
 6. הדרכה וייעוץ למנהלי מחלקות גבייה.
 7. הדרכה ואימון לאנשי גבייה.
 8. הרצאות וסדנאות לאנשי בקרת אשראי.
 9. אימון והדרכה של אנשי מכירות שעוסקים בגבייה.
 10. ניהול דוחות בקרת אשראי.
 11. בקרה ופיקוח על מילוי נכון של טפסי גבייה שונים.
 12. ניהול נכון של טפסי פתיחת לקוח.
 13. אימון מנהלי מחלקות גבייה טלפוניות.
 14. גבייה טלפונית מלקוחות חייבים.
 15. בקרה על יישום תוכניות גבייה.
 16. פיקוח וניהול קבועים לעמידה ביעדי הגבייה.
 17. שיפור יכולת הגבייה באמצעות שימוש בכח האדם הקיים.
 18. בדיקת היתכנות מערכי גבייה עתידיים / שינויים מבניים בתהליכי הגבייה.
 19. ועוד.

 

כתבתי עד כה שלושה ספרים בנושא זה (מתוך חמשת הספרים שפירסמתי): השיק בדואר (1997), תורת הגבייה (2002) ומומחה משא ומתן (2007). שלושתם עוסקים באספקטים שונים של הגבייה מנקודות מבט שונות ומגוונות של הגבייה ברמת הארגון, נהלים, תהליכים, פסיכולוגיה, חוקים ועוד. במקביל כתבתי כמה עשרות מאמרים בתחומי הגבייה, בקרת אשראי, מניעת חובות, גבייה טלפונית, ניהול מערכות גבייה, הקשר בין העולם המשפטי לעולם הגבייה, ניהול נכון של שטרות וקיבצי פתיחת לקוח ועוד.

אני מספק את השירותים הללו בכל הארץ, לחברות, מפעלים, עסקים, יבואנים, יצואנים, משווקים, מפיצים, תאגידים, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות, תאגידים ממשלתיים, עוסקים מורשים, ועוד.

אני עצמי יועץ ארגוני, מאמן, מרצה ומנחה סדנאות. מאחר שאינני עורך דין וגם לא רואה חשבון אני פועל עם עמיתים מקצועיים בתחומים הללו, על מנת לספק שירותים מקצועיים אלו, בכל מקום בו נדרשת מעורבות או התערבות של איש מקצוע בתחום המשפטי או בתחום הכלכלי מסחרי.

 

 

ליצירת קשר: בועז נחמד 050-5201857  boaz8@zahav.net.il

 

 

 

הדפסשלח לחבר